logo

reklam

Vali Dr. Osman Varol Öğretmenlerle Buluştu.

Vali Dr. Osman Varol, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin ile birlikte ilimizde görev yapan eğitim neferleri öğretmenlerimizle e-konferans aracılığıyla buluştu. Öğretmenlerle sohbet eden Vali Varol, öğretmenlerimiz tarafından yönlendirilen soruları cevapladı.

Vali Varol; temel öncelikleri arasında eğitimin olduğunu ekleyerek;  devlet olarak sunduğumuz en önemli hizmetimizin eğitim, sahip olunan en kıymetli kamu görevlilerimizin ise öğretmenler olduğunu belirtti.

Yaşadığımız coğrafyada iyi eğitim almış insan gücüne ihtiyacımız olduğunu ve en kıymetli kaynağımız olan çocuklarımızı öğretmenlerimize emanet ettiğimizi vurgulayan Vali Varol, öğretmenlik mesleğinin önemini belirtti. Yapılan tüm işlerin özünü oluşturan insanın, aileden sonra bilgi aldığı ilk kaynağın öğretmen olduğunu hatırlatan Vali Varol; çocuklarımızın yaşamlarında ve başarılarında öğretmenlerimizin imzasının olduğunu ekledi.

KodlAğrı Projesinin önemine vurgu yapan Vali Dr. Osman Varol, bu projeyi çok önemsediğini ve projenin geliştirilmesi için çalışmalara başlandığını ekledi. Çocuklarımız için kodlama eğitimin her geçen gün öneminin arttığını belirten Vali Varol, ilimizde eğitim gören öğrencilerin bu konuda bir adım önde olduklarını vurguladı.

Share
3522 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx