logo

reklam

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Z Kütüphanesi

akut1 akut3 akut4

İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde oluşturan Z Kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, ilk olarak Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulundu. Pansiyonda öğrencilerle birlikte yemek yiyen Dursun, burada öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Daha sonra Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Neriman Karakoç, şube müdürleri Özlem Çeçen ve Hilmi Suat Yılmaz ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Z kütüphanenin açılışına geçen Dursun, Önder Vakfı tarafından yapılan kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürü Dursun, kütüphaneye 1 adet koltuk, 22 adet sandalye, 10 adet bilgisayar masası, 6 adet çalışması, 1 adet öğrenci kürsüsü, 42 adet kitap dolabı, 1 adet dergi dolabı ve bin adet kitap yardımında bulunan Önder Vakfı yöneticilerine teşekkür etti. Z Kütüphaneyi gezerek, öğretmenlerle bir süre sohbet eden Dursun, daha sonra okuldan ayrıldı.

akut2

Share
2317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri