logo

reklam

İBRAHİM ÇEÇEN, AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ’NDE

acen6

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, ismini taşımaktan onur duyduğu eğitim gönüllüsü,saygıdeğer işadamı IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇEÇEN’i ağırladı.

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’ni ziyaret etmek için kente gelen IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇEÇEN’i Rektör Prof. Dr. İrfan ASLAN, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Yücel ÜNAL ile Prof. Dr. Telat YANIK, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Vedat DAĞDEMİR ve idari personel karşıladı. Prof. Dr. İrfan ASLAN ve beraberindekilerle birlikte merkezi yerleşkeyi gezen İbrahim ÇEÇEN, üniversitenin kısa zamanda gösterdiği gelişimle gurur duyduğunu söyledi.

 

Henüz çiçeği burnunda bir eğitim kurumu olan üniversitenin devlet büyükleri tarafından da takdir edildiğini belirten ÇEÇEN: “Farklı mimarisi ile dikkat çeken ve artık bitme aşamasına gelen fiziki yapılaşma, akademik, idari ve öğrenci sayısındaki hızlı gelişim ile üniversitemiz, toplumun her kesimi tarafından örnek gösterilmektedir. Kısa zamanda gerçekleşen bu başarı hikayesinde emeği geçen Sayın Rektörümüz ve çalışma arkadaşlarını, özverili ve fedakârane çalışmalarından dolayı kutluyorum” diye konuştu.

 

İsmini taşımaktan gurur duydukları Sayın İbrahim ÇEÇEN beyi üniversitede ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Prof. Dr. İrfan ASLAN, üniversitenin kuruluşundan itibaren her konuda destek veren ÇEÇEN’e teşekkür etti. Prof. Dr. ASLAN: “Fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksekokulları, sosyal, kültürel ve sportif tesisleri ile bölgenin ve ülkenin örnek eğitim kurumlarından olan üniversitenin gelişiminin her aşamasında saygıdeğer işadamı İbrahim ÇEÇEN beyin büyük katkıları bulunmaktadır. Sayın ÇEÇEN’in verdiği destekle her geçen gün büyüyen üniversitemiz, gelişimini bundan sonra da devam ettirecektir” dedi.

acen5 acen4 acen3 acen2

Share
5398 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?
#

İBRAHİM ÇEÇEN, AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ’NDE” için 1 yorum

  1. Rahmi Yontar : diyor ki:

    İBRAHİM ÇEÇEN ALLAH sizin yolunuzu açık yapsın sevgi saygılar
    Mutlu olasın Abi lerin abisi.

Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri