logo

reklam

Ağrı’da 5 İlçe Kaymakamı 3 Vali Yardımcısı yer değiştirdi

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi çıktı.

Ağrı’da beş ilçenin kaymakamı değişti. üç vali yardımcısının tayini çıktı.
Eleşkirt Halkının sevdiği değer verdiği kısa zamanda halkın büyük güven ve ilgisini kazanan Eleşkirt Kaymakamı Murat Zadeleroğlu Gölbaşı Kaymakamlığına atandı.Zadeleroğlu’nun yerine Eleşkirt Kaymakamlığına Mutki Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu atandı.
İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Sonrasında Ağrı’da Vali Yardımcıları Ve kaymakamlar kararnamesi sonrası gidenler ve gelenler belli oldu.
Ağrı Vali Yardımcısı Erkan Kalender Bartın Vali Yardımcılığına, Rıza Gençoğlu Kütahya Vali Yardımcılığına,Rasim Belge ise Keşap Kaymakamlığına atandı.
Diyadin Kaymakamlığına Pülümür Kaymakamı Mekan Çeviren ,Eleşkirt Kaymakamlığına Mutki Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Eleşkirt kaymakamı Murat Zadeleroğlu ise Gölbaşı Kaymakamlığına atandı.
Doğubayazıt Kaymakamı Karahan Daştan Acıpayam Kaymakamlığına, Doğubayazıt Kaymakamlığına ise Kilis Vali Yardımcısı Ulaş Akhan atandı.
Hamur Kaymakamlığına Mihalçık Kaymakamı Cüneyt Manisa, Hamur Kaymakamı Oktay Ateş ise Kurtalan Kaymakamlığına atandı.
Patnos Kaymakamı Mahmuthan Arslan Emet Kaymakamlığına, Patnos Kaymakamlığına ise Karaburun Kaymakamı Engin Yalçın atandı.

Share
1878 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri