logo

reklam

AĞRI GHSİM’DEN SURİYE’Lİ AİLELERE YARDIM

 

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi tarafından ülkelerindeki iç savaş nedeniyle Ağrı’ya gelerek yaşamlarını sürdüren Suriyeli ailelere yönelik yardımlar devam ediyor.

Gençlik Merkezi yetkilileri tarafından tespit edilen ve maddi durumu iyi olmayan Suriyeli ailelere “İyilik Ağacı” projesi kapsamında gıda, erzak ve giyecek yardımında bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp , “Suriye’de artan iç karışıklık yüzünden ülkemize sığınan Suriyeli mülteci kardeşlerimizin özellikle kış mevsimiyle birlikte çetin soğukların artması yaşam şartlarını çok zorlaştırdı. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gençleri iyilik yapmaya teşvik yapmayı alışkanlık haline getirebilmek amacıyla uygulamaya koyduğu “Gençlerin İyilik Ağacı” proje kampanyasını devam ettirerek bu yaraya bir nebzede olsun merhem olmaya çalıştık.

Bu konuda duyarlı davranarak “Gençlerin İyilik Ağacı” projesini devam ettiren Gençlik Merkezi Müdürü Metin Alıcıaslan’a, Gençlik Merkezi Liderlerimize ve Gönüllü Üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

agen1 agen2 agen3 agen4 agen5

Share
1828 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri