logo

reklam

AĞÇED 3. TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ YARIŞMASINDAN DERECEYLE DÖNDÜ

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Ankara Asfa Gençlik ve Spor Kulübü’nün birlikte organizesiyle Ankara Ulus’daki Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen“3.Türkiye Kulüpler arası Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması” tamamlandı. Asfa Ankara Ferda Koleji’nin sponsorluğunda 19 – 20 Aralık 2015 / 07 – 08 Rebi’ül-evvel 1437 tarihlerinde tertip edilen yarışmaya, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelindeki 56 kulüpten yaklaşık 700 genç erkek sporcu ile engelli sporcular katılma fırsatı buldu.

56 Yarışmacı Kulüp arasında yer alan Ağrı Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübümüz (AĞÇED) sporcularından Berat Aydınyarışmada sol kol 70 kg sıkletinde Türkiye 4.sü olarak büyük başarı elde etmiştir.

“Türkiye genelinde gençlerde sporu teşvik etmek, bir spor dalı olarak fazla bilinmeyen Ata Sporumuz BİLEK GÜREŞİNİ gençlere tanıtmak, sevdirmek, yetenekli sporcuları tespit etmek, spor dünyasına kazandırmak, engelli başarılı sporcuları bulmak, lisanslı sporcu sayısını artırmak ve başarılı olanları ödüllendirmek” amacıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda yer alan tüm sporcu ve antrenörlerimize teşekkür ederiz

.abil1 abil2 abil3 abil4 abil5

 

 

Share
1748 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri