logo

reklam

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi

Ağrı’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümü dolayısıyla bir program düzenlendi.
Sabah saatlerinde Abide Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na Ağrı Valisi Musa Işın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Yaşar ve Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Polat’ın çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla devam etti. Ardından Ağrı Valisi Işın, şehitlik defterini imzaladıktan sonra anıta karanfil bıraktı. Tören, Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programla devam etti. Naci Gökçe Anadolu Lisesi tarafından sahnelenen tiyatro gösterisi ile devam eden program; düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle Kongre merkezindeki program son buldu.
Kongre ve Kültür Merkezindeki programın ardından Orduevinde 18 Mart Şehtileri Anma Günü dolayısıyla yemek programı düzenlendi.
Programlara; Vali Musa Işın, AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Yaşar, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza Sönmez, vali yardımcıları Abdullah Seçkin Koçak, Sedat İnci ve Mehmet Soğukpınar, Emniyet Müdürü Turgay Karabulak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, kurum müdürleri ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.

AĞRI’DA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ PROGRAMI

AĞRI’DA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ PROGRAMI

acan3 acan4 acan5

 

 

Share
1529 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri