logo

reklam

Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Kayseri Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
Geçgel, mesajında “Dünyanın en zor işlerinden birini yapan madenci kardeşlerimizin #4AralıkDünyaMadencilerGünü’nü kutluyor, maden kazalarında hayatını kaybeden tüm madenci kardeşlerime rahmet ve saygıyla anıyorum” dedi.
Geçgel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
“Madencilik dünyada en zor ve meşakkatli bir meslektir. Bu mesleği yapan madencilerimiz geçimlerini kazanmaya ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışmaktadırlar. Bu görevi yerine getirirken yerin binlerce metre altında verilen mücadeleyi, birlikteliği ve dayanışmayı başka hiçbir alanda görmek mümkün değildir. Ülkemizin kalkınmasında tartışılmaz öneme sahip olan madenlerimizin gün yüzüne çıkartılmasında en büyük pay şüphesiz madenci kardeşlerimizindir. Madencilerimizin hak ettiği değeri alabilmesi için, yayınlarımızda bu kıymetli alın terinin, işçi sağlığı ve güvenliği, yer altında çalışan işçilerimizin çalışma şartları, maden ocaklarının etkin ve sıkı denetimi ile ilgili gerekli yasal düzenlemelerin hızla gerçekleşmesinin takipçisi olarak. Bundan sonrada maden ocaklarında elim hadiselerin yaşanmaması için, kazalara neden olan eksiklikler, hatalar ve ihmaller tespit edilerek yapılması gereken yasal düzenlemelerin gündeme gelmesinin gayreti içerisinde olmaktayız.

Ülkemizin kalkınmasında çok büyük öneme sahip maden sektöründe hizmet eden tüm madencilerimizin “4 Aralık Dünya Madenciler Gününü” kutluyor, bu uğurda yaşamını yitiren maden şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm madencilerimize aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.”

Share
1167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.