logo

reklam

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, yayınladığı mesajında, Serhat Şehrimiz Ağrı’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünü büyük bir gururla kutlamaktayız.

Milletimizin bağımsızlığına olan tutkusu, bundan tam 103 yıl önce 14 Nisan’da Diyadin, Doğubayazıt, Hamur, Patnos, Taşlıçay ve Tutak’ta, 15 Nisan’da Ağrı’da, 16 Nisan’da Eleşkirt’te tezahür etmiş, milletimizin bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini bir kez daha tüm Dünyaya kanıtlayarak büyük destan yazmıştır.

Vatan, bayrak ve hürriyet uğrunda büyük mücadeleler veren ve aziz milletimize karşı görevini en iyi şekilde yerine getiren ecdadımız, ilelebet dalgalanmak üzere şanlı bayrağımızın göndere çekilmesine vesile olmuştur.

Böyle bir ecdadın torunları olan bizlere düşen görev, ecdadımızın kutsal emaneti olan şehrimizi ve ülkemizi millet şuuruyla korumak, daha kalkınmış ve müreffeh yarınlara taşımaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ağrı’mızın ve ilçelerimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünü kutluyor, vatanı uğruna fedakârca savaşan tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise saygı ve minnetle anıyorum.

Cenabı Hak’tan aziz milletimize bir daha o karanlık günleri yaşatmamasını diler, tüm hemşehrilerimin Kurtuluş Bayramını kutlarım”dedi.

Share
396 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx