logo

reklam

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. kuruluş yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum.

Türk Milletinin bağımsızlığını tüm dünyaya ilan ettiği ve milletin iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı cennet vatanımızın her bir köşesinde bugün büyük coşku ve gururla kutluyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile birlikte çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Dünya’da ilk ve tek çocuk bayramı olma özelliği ile geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinelerimiz evlatlarımıza verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır. Çocuklarımızı, vatanını ve milletini seven, ülkesi için üreten bireyler yetiştirmek; kendine güvenen, karar verebilme yeteneğine sahip, donanımlı, girişimci, değerlerine bağlı, ufku açık ve yetenekli bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamak sorumluluğumuz ve hedefimizdir.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

Share
246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx