logo

reklam

Vali Varol’dan Balık Gölü Ziyareti Ve incelemesi

Vali Dr. Osman Varol, Taşlıçay ilçesine 26 kilometre mesafede bulunan, denizden yüksekliğinin 2.241 metre olmasıyla ülkemizin en yüksek göllerinden biri olarak kabul edilen Balık Gölü’nü ziyaret etti.
Vali Varol’a, ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Nihat Özen eşlik etti.

Vali Dr. Osman Varol, Balık Gölü’nde Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz,İl Kültür ve Turizm Müdürü  Muhsin Bulut veTaşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, tarafından karşılandı.

Türkiye’ nin önde gelen, kuş  alanlarından biri olmasının yanı sıra kırmızı benekli alabalığa ev sahipliği yapmasıyla önem arz eden gölde incelemelerde bulunan Vali Varol ; bu doğal güzelliğin turizm potansiyeline dikkat çekti.

Vali Dr. Osman Varol; volkanik set gölünün fiziki özellikleri ve yerleşim birimleri için önemi hakkında Kaymakam Ersöz’den bilgi aldıktan sonra vatandaşla sohbet etti.
Dağcılık sporuyla ilgilenen sporcularla ve gölü ziyarete gelen müzik grubuyla bir araya gelen Vali Varol, semaver çayı içip müziğe eşlik etti.

Share
4750 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.