logo

reklam

Vali Varol, Hamur- Tutak- Patnos Karayolunda İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Osman Varol, yapımı devam eden Hamur- Tutak-Patnos Karayolunda incelemelerde bulundu.
Vali Varol ‘a incelemelerinde Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer eşlik etti.
İlk olarak Hamur 1 Köprüsünde inceleme gerçekleştiren Vali Dr. Osman Varol, yetkililerden köprü projesi ve yapım süreci hakkında bilgi aldı.
Hamur 1 Köprüsü incelemeri sonrasında Vali Varol, Hamur- Tutak- Patnos Karayolu yol yapım çalışmalarının 15. km’den 36.km’ye kadar olan   kısmında yerinde incelemede bulundu.
Yol yapım çalışmaları incelemesinin ardından Vali Dr. Osman Varol, Hamur- Tutak- Patnos Karayolu 41. km’sinde bulunan ve yapımı devam eden Tutak Viyadüğü inşaat alanını ziyaret ederek, viyadüğün projesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.
İnşaat incelemelerinin ardından yol yapım sürecinde çalışan işçi kardeşlerimizi şantiyelerinde ziyaret ederek kendileriyle bir süre sohbet eden Vali Varol; ülkemizin her karışının daha erişilebilir ve ulaşılır olabilmesi adına emek veren işçilerimize teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretinin sonunda Vali Dr. Osman Varol, yetkililer tarafından yapılan sunum ile Hamur- Tutak- Patnos Karayolu projesi hakkında detaylı bilgi edindi.

Share
639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri Betboo yeni giriş