logo

reklam

Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Fatih Çetinel Ağrı’da

 

Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Başkanı Necati Oruç tarafından Ağrı’ya gönderilen Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Fatih Çetinel, teşkilatlanma ve üye çalışmalarına yakından destek vermek için Ağrı’ya geldi.

Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı’yı ziyaret eden Çetinel;”Bizim en büyük amacımız üyelerimizin hak ve menfaatlerini katılımcı, çoğulcu ve özgürlükçü demokrasi anlayışı çerçevesinde en etkin bir şekilde korumayı ve geliştirmeyi ilke olarak benimseyerek insanı ve emeği en yüce olarak kabul etmemizdir.” dedi. Başkan Sari Çetinel’e verdikleri bilgilerden ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Çetinel, Ağrı’da yürütülen sendika çalışmalarına yakından destek olarak Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı ve son olarak da Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir’i ziyaret etti. Patnos İlçe Kaymakamı Engin Yalçın’ı da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Çetinel, Kaymakam Yalçın’a Sendika hakkında detaylı bilgi verdi.

Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Fatih Çetinel çalışmalarına bir süre daha devam edeceklerini söyledi.send1 send2 send3

 

Share
2087 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri