logo

reklam

TARKAN BULUT STEND-UP KOMEDİ İLE GÜLDÜRECEK

tarkan1

Kalkınma Bakanlığı SODES programı çerçevesinde desteklenen, Ağrı Valiliğince finanse edilen ve Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından uygulanan Ağrı Kültür ve Sanat Günleri isimli projesi uygulanmaya devam ediyor.

Proje kapsamında TGRT ve TV24 ekranlarında uzun süre Show programlarında yer alan,  Nisan ayında İsviçre’de düzenlenen “Türkçe Kültür Günlerinde” Stend-Up komedi alanında ödüller alan Tarkan Bulut sahne alıyor.

Hamur, Taşlıçay, Patnos ve Eleşkirt ilçelerinde sahne alacak olan Tarkan Bulut, 15 Mayıs Pazar Günü, Saat 19:00’da Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde Ağrılılarla buluşacak.

Stend-Up gösterisine Ağrılıları davet eden İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut “ Ağrı’da Stend-Up gösterisi uzun zamandır olmuyordu. Ağrı Kültür ve Sanat Günleri projesi ile 4 ilçemizde bu gösteriyi gerçekleştireceğiz.  Tarkan Bulut İlçe programlarından sonra 15 Mayıs Pazar günü saat 19:00’da Kültür ve Kongre Merkezin de ücretsiz olarak sahne alacak. Tüm hemşerilerimizi güzel bir hafta sonu geçirmeleri için bu etkinliğimize davet ediyorum” dedi

Share
1882 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri