logo

reklam

Çelebi: Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması en büyük hedefimizdir.

AK Parti Ağrı Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda “Geçmişten geleceğe uzanan tarih yolculuğumuzun en önemli dönüm noktasını oluşturan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz” diyen Çelebi: Yüce Meclisimiz bundan 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir ilkesiyle Cumhuriyeti ilan etmiş, milletimizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması yolunda en önemli adımı atmıştır.
Cumhuriyet, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başardığımızın kanıtıdır.
Cumhuriyetimiz gücünü, temelinde barındırdığı ortak tarih ve kader birliğinden, milletimizin bağımsızlığa olan inancından almıştır.
Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırma başarısını gösteren ülkemiz, her alanda sürekli gelişmekte ve güçlü bir geleceğe doğru emin adımlarla yürümektedir.
Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. Yılında 2023 vizyonumuz çerçevesindeki hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.
Tarihimizin her döneminde olduğu gibi günümüzde de ülkemize yapılan saldırılara kararlılıkla karşı koyuyoruz.  Bu kararlılık ile Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ülkemizi büyütmeye, geliştirmeye devam ediyoruz ve edeceğiz.
Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal savaşı kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın ve Ağrılı hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum’ dedi

Share
1572 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri