logo

reklam

Ak Parti Eleşkirt Seçim Bürosu Açılışı

Ak Parti Ağrı Milletvekili adayları Eleşkirt seçim bürosu açılışında bir araya gelerek halkı selamladı.Ak parti adayları toplanan kalabalığa  hitap ettikten sonra ilçede bulunan taziye ziyaretinin ardından Eleşkirt merkez camiinde cuma namazını kıllındı. esnafı ziyaret eden Milletvekili adayları vatandaşların bazı  sorunlarını dinledi.Ak partli adaylar ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı.

Toplanan vatandaşlara sırasıyla İlçe başkanı Aytekin Arslan,Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı,Ak parti İlç başkanı Abdurahman Çetin,konuşmasının ardından Ağrı Ak parti milletvekili adayları ,Ali Konyar,Halil Özyolcu,Yılmaz Ensaroğlu,Ve son olarakta 1. sıra adayı Abdullah Atalay halka hitap etti.

Vatandaşlara Hitaben konuşma yapan 1. sıra adayı Abdullah Atalay,Kendisinin Eleşkirt Aydıntepe köyü Doğumlu olduğunu bu nedenle bu yöreyi iyi tanıdığını söyleyerek  bazı vaatlerde bulundu bunlardan bazıları: Harabeye dönen kayak tesislerini, yeniden faaliyete geçireceğini,Aydıntepe sulama barajı,Aşağı kopuz göleti ve ilçedeki sorunlara ellerinden geldiğince yardımcı olacağını söyledi.konuşması sık sık alkışlarla kesilen Atalay milletvekili aday arkadaşları ve eleşkirt ilçe ve belde  belediye başkanları ve teşkilatıyla birlikte halkı selamladıktan sonra açılış programı son buldu.

Açılış programına  Ağrı Ak parti milletvekili adayları  Abdullah Atalay,Yılmaz Ensaroğlu,Halil Özyolcu,Ali Konyar, İl başkanı Abdurahman Çetin,Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı,İlçe başkanı Aytekin Arslan,Yücekapı belediye başkanı İlhami Zeyrek,Yayladüzü Belediye başkanı Selahattin Aysu,Tahir belediye başkanı Cemal Seferoğulları, il ve ilçe teşkilatları katıldı.

aele3 aeles1 aels2

 

Share
3189 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri