logo

reklam

Ağrı Valisi Musa Işın’a Stratejik Vizyon Sahibi Bürokrat Ödülü

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi TASAM tarafından Ağrı Ağrı Valisi Musa Işın’a Stratejik Vizyon Sahibi Bürokrat Ödülü verildi.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Stratejik Vizyon Ödülleri sahiplerini buldu. Devlet Adamı, Siyasetçi, Bürokrat, Bilim İnsanı, Kurum, İş Adamı, Sanatçı ve Gazeteci-Yazar olmak üzere sekiz kategoride verilen ödüllerde Ağrı Valisi Musa Işın, Stratejik Vizyon Sahibi Bürokrat Ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde konuşan TASAM Başkanı Süleyman Şensoy, “Stratejik Vizyon Ödülleri” ile, Türkiye’nin saygın konumunun “Güç ve Adalet” temelinde muasır medeniyet seviyesinin üzerine yükselmesi için farklı fikirleri, uygulamaları ve bilimsel yaklaşımları ile ülkemizin stratejik vizyonunu temsil eden devlet adamları, bürokratlar, bilim insanları, kurumlar, iş adamları, sanatçılar, siyasetçiler ve gazeteci-yazarlarla birlikte, yurt dışından başarılı dost ve kardeş kişileri/kurumları onurlandırmayı amaçladıklarını söyledi.

Tasam gibi milli bir düşünce kuruluşundan böyle bir ödül almanın kendisini onurlandırdığını kaydeden Ağrı Valisi Musa Işın ise, ödülün hem çalışma şevkini hem de sorumluluğunu arttırdığını söyledi.

Vali Işın, “Yönetim Kurulu Başkanına, üyelerine, danışmanlarına ve seçici kuruluna şükranlarımı arz ediyorum. Beni böyle bir ödüle layık gördükleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu ödül benim sorumluluğumu daha da arttırmıştır. Bana memleketimize hizmet etme imkanı veren ve bunu nasip eden Cenabı Hakka şükürler olsun. Allah’a karşı olan sorumluluğumun, devletimize, milletimize ve vatanımıza olan sadakatimin bir gereği olarak bu güne kadar görevimi yaptım ve bundan sonra da aynı şuurla yapmaya devam edeceğim inşallah. Bu ödül benim şevkimi ve beraberinde sorumluluğumu daha çok arttırmıştır. İnşallah bu aşk ve şevk ile devletimize ve milletimize, memleketimizin ucra bir köşesi olan Ağrı İlimizde daha çok hizmet etmeye gayret göstereceğim, inşallah bu ödüle layık olmaya çalışacağım” diye konuştu.

aval3 aval4 aval5 aval6 aval7 aval8 aval9 aval1 aval2

Share
1676 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri