logo

reklam

TBB İnsan Kaynakları Daire Başkanları Çevrimiçi Toplantıda Buluştu

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından büyükşehir belediyelerinin İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlıklarına yönelik düzenlenen istişare toplantısı 27 Ağustos’ta yapıldı.

TBB Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Özcan Yıldırım’ın başlık ettiği toplantıya; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manisa, Malatya, Mardin, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van Büyükşehir Belediyelerinden yetkililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TBB Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Özcan Yıldırım TBB’nin görev ve yetki alanlarına ilişkin katılımcıları bilgilendirdi. TBB bünyesinde 22 farklı hizmet başlığında komisyon kurulduğunu belirten Yıldırım, TBB olarak her alanda belediyelerin kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesine ve iyi uygulamaların yaygınlaştırılmasına katkı sunmaya gayret ettiklerini ifade etti.

TBB Eğitim Müdürü Cenk Kadıoğlu tarafından TBB’nin eğitim faaliyetlerine ilişkin yapılan sunumun ardından katılımcılar söz alarak görüş ve önerilerini paylaştı.

Share
2082 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri