logo

reklam

MÜFTÜLÜK GENÇLERLE SAHUR VE İFTARDA BULUŞMA

 

Ağrı İl Müftüsü Tandoğan TOPÇU 29.05.2019 tarihinde sahurdaBölge Yatılı,30.05.2019 tarihinde Şinasi Ünsal Kız Kuran KursundakiHafizelerleiftarda, 30.05.2019 tarihinde sahurdaİmam-ı Nebevi, 31.05.2019 tarihindesahurdaİmam-ı Müslim Kurslarında hafızlık eğitimine devam eden gençlerle buluştu.

Sahura ve İftara Ağrı İl Müftüsü Tandoğan TOÇU, İl Müftü yardımcıları Fatih TAVLAŞOĞLU, Murat SARI, Müftülük personeli ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı.

İl Müftüsü Tandoğan Topçu: Gençlerle sohbet ederek şunları ifade etti; “sizin en hayırlınız kuranı öğrenen ve öğretendir.”hadisi şerifini hatırlatarak, Sizler yüce rabbimizin kelamı olan Kuranı kerimi okuyup ezberleyen ve koruyankişilersiniz. Kuranı Kerimi ezberlemek Peygamber Efendimizin emanetini korumak demektir.Sizler kıyametgününde de ailenizin ve sevdiklerinizinşefaatçileri olacaksınızdedi.

Ayrıca İl Müftümüz, kurstaki öğreticilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti.Daha sonra kılınan sabah namazı ileeğitim görengençlere başarılar dileyerek kurstan ayrıldı.

 

Share
2890 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri