logo

reklam

Ekrem Çelebi’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Ağrı  Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çelebi mesajında; Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz, zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler dedi.

Basının bu önemli sorumluluklarını yerine getirebilmesi için meslek etiğini her şeyin üstünde tutması ve kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsemesi gerektiğini vurgulayan Çelebi : “Her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden, yaşadığımız toplumla birlikte dünyadaki gelişmeleri bizlere ulaştıran gazetecilerin çalışma ve sosyal haklarının korunması, daha iyi imkanlara ulaştırılması da aynı oranda önem taşımaktadır.

Demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olan gazetecilerimizin, demokrasimizin gelişmesi, birlik ve beraberliğimizin korunması, meselelerimizin suhuletle çözülmesi noktasında, her zaman yapıcı bir rol üstleneceğine inanıyor. Bu düşünceler eşliğinde ilimizin gelişmesine, tanınmasına katkı sağlayan, sorunların çözümünde bizlerle birlikte yol alan tüm yazılı ve görsel alanda çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Share
714 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri escort bayan