logo

reklam

Dursun Boran belediye de rüşveti ortaya çıkardı

Star Tv E. Haber Müdürü Dursun Boran, İstanbul’da bir CHP’li ilçe belediyesinde 500 bin TL ( 100 bin $ ) rüşvet alındığı ses kayıtları ile belgeledi. Ses kaydı ve belgeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Watsap dan gönderen Boran. Bayram sonu adı sıkca rüşvet ile anılan, 2010 da 2 başkan yardımcısı Eresin Hotel sahibi Bircan Eresin den 500 bin dolar rüşvet alırken yakanıp tutuklanan, belediyeye baskın yapılacağını söyledi.

Ses kayıtlarını gönderdiği Kılıçdaroğlu’na derhal bu chp ye zarar veren başkan ve yardımcılarını partiden ihraç edin, savcılığa suç duyurusu yapın diyen Dursun Boran, skandlı takip ediyor. Yeni belgelerin geldiğini anlatıyor.

Özel Haberleri, ciddi konularıyla tanınan Boran. Hafta içi ses kayıtları ve belgeleri Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bazı başkan yardımcılarına da  gönderecek.

Sosyal medya hesaplarından, isimsiz ip ucu veren bilgiler, görüntüler paylaşan Boran. 5 dönemdir İstanbul milletvekili  olmak için çalışan, basın şeref kartı sahibi.

İSİM, BELGELER İÇİŞLERİNE GİTTİĞİ AN . ORGANİZENİN OPERASYON VE TUTUKLAMALAR YAPACAĞI KESİN.

Yüzlerce müteahhit, esnaf, iş adamı adı geçen belediyeye ne zaman, ne kadar, ne için rüşvet vermeye zorlandıklarını anlatmak, polise belge sunmak istiyor. Beediye ye kayyum atanması kesin.

https://twitter.com/DursunBoran1

https://www.instagram.com/dursunboran/

https://www.facebook.com/dursun.boran.98

 

Gelişmeler Geliyor..

Share
2797 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri