logo

reklam

BİLECİK TSO ÜYELERİ VALİ ELBAN’I AĞRI’DA ZİYARET ETTİ

Bilecik TSO Üyeleri, Ticaret Odası’na bağlı Turizm Komisyonunca düzenlenen gezi kapsamında; Bilecik’te yaklaşık 1 sene görev yapmasına rağmen, yapmış olduğu önemli projeler sayesinde ilimize önemli bir değer katan ve 13.06.2017 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ağrı Valiliğine atanan Süleyman Elban’ı Ağrı’daki makamında ziyaret ettiler.

TSO üyeleri tarafından Vali Elban’a Bilecik’in yöresel ürünlerinden ve özel tasarım hediyeler takdim edilen ziyaret, samimi bir sohbet havasında geçti. Vali Elban, nazik davranışlarından dolayı TSO üyelerine teşekkür ederek, Bilecik’e duyduğu sevgi ve özlemi dile getirdi.

2 gün boyunca devam eden ziyarette, TSO üyeleri Vali Elban ile Ağrı’da birtakım ziyaretler gerçekleştirdi. Vali Elban’ın Ağrı’da gerçekleştirdiği projeleri yerinde inceleyen TSO üyeleri, projeler hakkında bilgi edindi. TSO heyeti, Ağrı gezisi kapsamında Ağrı TSO’ya da ziyarette bulundu. Ağrı TSO Başkanı Saim Alpaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraraya gelen Bilecik TSO Üyeleri, yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

TSO üyeleri ayrıca tarihi bir eser olan Doğubeyazıt İshakpaşa sarayını da gezdi. Bunun yanında Ağrı’da sürpriz bir ziyaret daha gerçekleşti. Bilecik TSO Üyeleri Doğu Beyazıt gezisi sırasında Ağrı Diyadin Kuşburnu Köyü’nde Öğretmenlik yapan Öğretmen Emine Sarı ile biraraya geldiler.

“Bilecik benim ilk göz ağrım”

Saklı cennet ve ilk göz ağrım olarak nitelendirdiği Bilecik’i,TOS üyelerinin kendisine ziyareti ile yeniden yaşadığını belirten Vali Elban, konuşmasında şunları ifade etti:

“Sizin ziyaretiniz vesilesi ile Bilecik’i bir kez daha yaşattınız bize. Öncelikle nazik ziyaretiniz dolayısıyla bizi onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Bir yıl bir hafta Bilecik’te ömrümüzün en güzel günlerinin bir bölümü orada geçti. Bilecik benim ilk göz ağrım.Hem saklı cennet diye adlandırdığım,her köşesi ayrı güzel olan Bilecik.Ama coğrafyasından daha güzeli de insanı.Dolayısıyla kendilerini de özlüyoruz ve çok seviyoruz.Kabul ederlerse de hemşerileri olmaktan da çok büyük bir onur duyuyorum.Hepsine saygılar sunuyorum.Ayrıca bizi ziyarete gelen heyetteki birbirinden kıymetli arkadaşlarımız,bizi çok memnun ettiler.İki günden beri hep Bilecik konuşuyoruz.Bilecikli dostları konuşuyoruz dedi. Bilecik’te olan biten,daha önce olmuş olan,geleceğe yönelik konuları konuşuyoruz.Güzel iki gün geçti.Kendilerine güzel iki gün yaşattıkları için teşekkür ediyorum.”

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri escort bayan