logo

reklam

Başkanlar Hazal Aras ve Akkuş’tan anneler günü mesajı

Servet ARSLAN/AGRI-BHA

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de annelerimizi onurlandırdığımız özel bir günü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Başkanlar Hazal Aras ve Memet Akkuş mesajlarında şu ifadelere yer verdi.

“Annelerimiz, sevgi dolu yürekleri, fedakârlıkları ve sabırlarıyla hayatımızın en değerli varlıklarıdır.
Anneler, ilk öğretmen olarak güçlü bireylerin yetişmesine öncülük ederken, aynı zamanda güçlü toplumların temelini oluştururlar. Onlar, bize sevgiyle bakmanın, desteğin ve rehberliğin ne demek olduğunu öğreten ilk kişilerdir. Onların sevgisi ve öğretileri, bizleri güçlü kılar ve hayatımızın her alanında bize ilham verir.
Annelerimizin mutluluğunu artırmak için geçmişte olduğu gibi gelecekte de azimle çalışmaya devam edeceğiz, onlarla ilgili her alanda daha fazla çaba sarf edeceğiz.
Bu vesilesiyle, tüm annelerimize sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Başta sevgili annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, yaşamlarında mutluluk, sağlık ve başarılar diliyoruz. Bu anlamlı günde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, elleri öpülesi annelerimize de minnet ve şükranlarımı sunuyoruz”

Share
851 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri