logo

reklam

Vali Yardımcısı Sedat inci Erhan Tenekeci’yi ziyaret etti

Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Sedat İnci, Erhan Tenekeci’yi ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan İnci, Genel Sekreter Tenekeci ile bir süre görüştü.
Vali yardımcılığı görevinin yanında Erhan Tenekeci’den önce 6 ay vekâleten Özel İdare’nin Genel Sekreterlik görevini yürüten İnci, “ İl Özel İdaresi’nin Ağrı için yaptıkları ve yapacakları yadsınamaz bir hizmet. Görevler gelip geçicidir. Önemli olan kurumun Ağrı’ya yaptığı hizmetler ve kazandıracağı projeler. Şehir yönetimin önemli bir parçası olan Özel İdaremiz, yeni sezonda inşallah güzel işler yapacaktır. Valilik olarak biz de gerekli destek ve yolları açacağız. Erhan Bey’e Görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretten sonra kurum çalışanları ile de görüşen İnci, kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlayan personele teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Tenekeci, “Devletimizin bize sağlamış oldukları kaynakları zamanında, etkin ve verimli bir şekilde kullanmak için büyük bir hassasiyet gözeteceğiz. Kapımızı halkımıza açmış bir kurumuz. İnşallah sorun ve sıkıntıları tespit ederek aciliyetine göre hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.
aval1

Share
1590 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri