logo

reklam

Vali Musa Işın’ın Bayram Mesajı

amusa ışın

Ağrı Valisi Musa Işın, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Bayramların sevgiyle kucaklaşmak ve kaynaşmak için özel günler olduğunu belirten Ağrı Valisi Musa Işın, “hayrın, bereketin ve manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı Ramazan Ay’ından sonunda kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nın; ilimiz, ülkemiz ve bütün İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Vali Işın, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bayramlar sevgiyle kucaklaşmanın sağlandığı, bütün küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, hastaların, yaşlıların, kimsesizlerin, dost ve akrabaların ziyaret edildiği müstesna günlerdir. Manevi duyguların en üst düzeye çıktığı bu güzel günlerin hazzını yaşayarak dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmeli, savaşın, acının, gözyaşının olmadığı bir dünya için dua etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizde ve ilimizde yaşayan bütün vatandaşlarımızın, çalışma arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın amir ve memurlarının, STK’larımızın ve basınımızın bayramlarını en içten dileklerimde kutlar, bayramın huzur ve mutluluk içerisinde geçmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Share
4319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri