logo

reklam

Vali Işın’ın Zafer Bayramı Mesajı

Vali Işın’ın Zafer Bayramı Mesajı

Ağrı Valisi Musa Işın, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın birlik ve beraberlikten doğan bir zaferin en güzel örneği olduğunu kaydeden Vali Işın, ‘’30 Ağustos’ta milletimiz bağımsızlık ve vatan sevgisinin büyüklüğünü bütün dünyaya göstermiştir’’ dedi.

Vali Işın, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bu zafer milletimizi parçalamak suretiyle esaret altına almak isteyen dış mihraklara karşı kazanılmış, bütün dünyaya milletimizin özgürlüğünü asla kimsenin eline bırakmayacağının ispatıdır.

Bu zafer ordumuzun önderliğinde din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmeksizin millet olarak topraklarımızı savunduğumuz müstesna gündür.

Kötü emellerini gerçekleştirmek için ülkemize saldıran düşmanın bozguna uğratıldığı o gün; birbirimize güvendiğimiz ve bir arada hareket ettiğimizde, önümüzde hiçbir kuvvetin duramayacağının en güzel örneğidir.

Bizler de bu bilinçle dün olduğu gibi bu gün de; birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirerek, birbirimize karşı olan sevgimizi daha da pekiştirerek bu ruhu yaşatmaya devam edeceğiz.

Böylece düşmanın aramıza nifak sokmak, kardeşliğimize gölge düşürmek, bizi bölmek, parçalamak için oynadığını her türlü oyununu bozacak ve ebediyete kadar huzur içinde yaşamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceyle başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi minnetle anıyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.’’vali bey

Share
1771 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri