logo

reklam

Vali Işın’dan Gaziler Günü Mesajı

vali bey

Ağrı Valisi Musa Işın, Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Ağrı Valisi Musa Işın, millet olarak tarih boyunca Vatan, bayrak ve kutsal değerler için mücadele edildiğini belirterek, “Bağımsızlığımızı, bu uğurda canını seve seve mücadele eden kahraman şehit ve gazilerimize borçluyuz” dedi.

Vali Işın mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Birlik ve beraberliğimize kastedecek bütün oluşumlara karşı mücadelemiz her zaman devam edecektir. Yurdumuzun bölünmez bütünlüğü, ulusumuzun birlik ve beraberliği için üstün fedakârlıklar göstererek; canı, kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan kahraman gazilerimizin önünde saygı ve şükranla eğiliyorum.

Milletimiz; şehitlerimizi ve gazilerimizi her zaman sevgi ve saygıyla anmaktadır. Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, unutulmaz hizmetleriyle örnek aldığımız gazilerimize, saygın kişiliklerine yaraşır yaşam koşulları sunmak ortak görevimizdir.

Bu anlamlı gün dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazi ve malullerimizi de minnet, sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Share
1760 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri