logo

reklam

Vali Işın, Yaman ailesi ile orucunu açtı

Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Bahçelievler Mahallesinde oturan Yaman ailesinin misafiri oldu.

İftar öncesinde eşi Tuba Işın ile birlikte Yaman ailesinin evine gelen Vali Işın, aile bireyleriyle bir süre sohbet etti.

Hasta olduğu için çalışamadığını belirten Muhammet Rahim Yaman, evin geçimini eşi Latife Yaman’ın halı yıkayarak elde ettiği gelir ile yaptıklarını belirtti.

Aynı şekilde kızının da rahatsız olduğunu ve tedavi gördüğünü söyleyen Yaman, evinin geçtiğimiz yıllarda Belediye tarafından yapıldığını ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yardımlarından faydalandıklarını dile getirdi.

Ailenin sorunlarını dinleyen Vali Işın ise, şu ana kadar yapılan yardımların devam edeceğini kaydetti.

Işın, “arkadaşlarımız ailemizle şu ana kadar ilgilenmişler. Biz de hem sizinle iftar açmak hem sorunlarınızı dinlemek hem de yanınızda olduğumuzu belirtmek üzere size misafir olduk. Muhammet Rahim beye ve kızımıza acil şifalar diliyorum. İnşallah tedavi noktasında bize düşen ne varsa yapacağız. Ayrıca ben Latife hanımı da tebrik ediyorum. Kendi çabasıyla ailesine katkı sağlıyor. Halı yıkama işinin daha rahat bir ortamda yapılması için hem zemin hem de malzeme konusunda yardımcı olacağız” diye konuştu.

Aileyle birlikte iftar açan Vali Işın ve eşi Tuba Işın aile bireylerine çeşitli hediyeler verdi.

aift6 aift5 aift1 aift4 aift3 aift2

Share
3128 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri