logo

reklam

Vali Işın, İftarda Fatma Nine’ye misafir oldu

anin5 anin1 anin2 anin3 anin4

Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Kazım Karabekir Mahallesinde yalnız başına yaşayan Fatma Kamaz’ın evine misafir oldu.

81 yaşındaki Fatma Kamaz’ı evinde ziyaret eden Vali Işın ve eşi Tuba Işın, Fatma Nine’nin ellerinden öperek Ramazanını tebrik etti.

Fatma Nine’yle bir süre sohbet eden Işın çifti daha sonra beraber iftarlarını açtılar.

Her gün evinde bir sessizliğin hâkim olduğunu belirten Fatma Nine, “bu gün evimde bir kalabalık var. Misafirlerim var. Bu beni çok sevindirdi” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Çocuklarının kendisine sahip çıkmadığını ve tek başına yaşadığını dile getiren Fatma Nine’ye Vali Işın, “hepimiz senin evlatlarınız. Her zaman yanındayız. Kendini kesinlikle yalnız görme. Arkadaşlar sürekli seni ziyaret ediyorlar. Biz de zaman zaman seni ziyaret edeceğiz İnşallah” diye konuştu.
Fatma Kamaz’ın evinin onarıldığını ve her türlü ihtiyacının giderildiğini belirten Vali Işın, “kendisi huzur evine yerleşmek istememiş. Bunun üzerine arkadaşlarımız evini onarmış ve diğer ihtiyaçlarını gideriyorlar. Şu anda evde bakım hizmeti kapsamında kendi evini görevli arkadaşlarımız temizliyor. Ve Vakıf çalışanları her fırsatta kendisini ziyaret ediyorlar. Bu gün de kendisine iftarda misafir olduk. Hayır duasını aldık. İnşallah şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da kendisinin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Fatma Nineyle uzun süre sohbet eden ve yakından ilgilenen Işın çifti, daha sonra buradan ayrıldı.

Share
2429 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri