logo

reklam

Vali Işın, Huzur Evi sakinlerine Vali Konağı’nda iftar verdi

ayur1 ayurt2 ayurt3 ayurt4 ayurt6 ayurt7 ayurt8 ayurt9 ayurt10 ayurt11

Ağrı Valisi Musa Işın, Huzur Evinde kalan yaşlılara Vali Konağı’nda iftar yemeği verdi.

Daha önce huzur evinde kalan yaşlıları Vali Konağı’nda ağırlayan Ağrı Valisi Musa Işın, bu sefer yaşlılarla iftar sofrasında bir araya geldi.

Eşi Tuba Işın ile birlikte misafirlerini ağırlayan Vali Işın, huzur evinde kalan yaşlılarla tek tek ilgilenerek, talep ve beklentilerini dinledi.

Vali Işın, “sizleri burada ağırlamaktan, aynı sofrayı paylaşmaktan büyük bir mutluluk duydum. Hiçbir zaman kendinizi yalnız hissetmeyin. Biz her fırsatta yanınızdayız. Ve size bakmak, sizinle ilgilenmek, sizin taleplerinizi yerine getirmek bizim görevimizdir. Biz bu görevi yerine getirmezsek, Allah bunun hesabını sorar” diye konuştu.

Misafirlerinden ülkenin birlik ve beraberliği için dua etmelerini isteyen Vali Işın, “siz büyüklerimiz bizim için değerlisiniz. Bizim başımızın tacısınız. Kur’an-ı Kerim’de yaşlılarımız için; ‘onlara sakın ’Öf’ bile deme, onları azarlama; onlara güzel söz söyle. Onlara merhamet ve tevazu kanadını ger’ diye emrediyor Rabbimiz. İnançlı bir toplum olarak bunu göz önünde bulundurarak hareket etmeliyiz. Bizim örf adetlerimizde de çok şükür bu vardır. Sizin dualarınız bizim için önemlidir. Birlik beraberliğimiz, kardeşliğimiz, geleceğimiz için sizlerden dua etmenizi bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

İftar sonrasında yaşlılarla fotoğraf çektiren Vali Işın, misafirlerine araçlarına kadar eşlik etti.

Share
2484 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri