logo

reklam

Vali Işın, Hamur İlçesini ziyaret etti

 

Ağrı Valisi Musa Işın eşi Tuba Işın ile birlikte Hamur İlçesini ziyaret ederek çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Sabah saatlerinde eşi Tuba Işın, Vali Yardımcısı Rasim Belge ve kurum müdürleri ile birlikte Hamur’a gelen Vali Işın, Kaymakam Oktay Ateş ile eşi Gülşen Ateş, Belediye Başkanı Cezmi Ergül ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.

Kaymakamlık makamında ilçe hakkında brifing alan Vali Işın, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Buradan Belediye Başkanlığı’na geçen Vali Işın, Belediye Başkanı Cezmi Ergül’ü makamında ziyaret etti.

Vali Işın, son olarak Hamur Yatılı Bölge Okulu’nda düzenlenen resim sergisini gezdi ve yeni yapılan kütüphanenin açılışını yaptı.

Burada konuşan Vali Işın, “çocukların kitap okuyabileceği, ders çalışabileceği yerleri çok önemsiyorum. Gittiğim her ortamda bunu vurguluyorum. Kültür ve Kongre Merkezinde son derece modern ve birçok konuda hizmet verebilecek kapasitede bir kütüphanemiz olacak. Eski kütüphaneyi de çocuklarımızın ders çalışabileceği bir ortam haline getireceğiz. Bunu okullarda da olması önemlidir. Bu konuda emeği geçenleri kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Okul bahçesinde yetim ve öksüz çocuklar için düzenlenen yemeğe eşi ile birlikte katılan Vali Işın, çocuklarla yakından ilgilenerek uzun süre sohbet etti.

Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Işın çifti, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.aham5 aham4 aham3 aham2 aham1

 

 

 

 

Share
1809 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri