logo

reklam

Vali Işın, başarılı sporcuları ödüllendirdi

Ağrı Valisi Musa Işın, çeşitli branşlarda derece kazanan Ağrılı sporcuları makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Ağrı Valisi Musa Işın, Kick Boks, Atletizm, Tenis, Güreş, Halter, Vücut Geliştirme, Kayak ve Tekvando branşlarında; Türkiye, Balkan ve Dünya şampiyonlarında dereceye girerek başarılı olmuş Ağrılı sporcuları makamında kabul etti.
Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Vali Işın, “Gençlerimizin İlimiz ve Ülkemiz adına elde ettikleri her başarı bizi gururlandırıyor. İnşallah bundan sonra da başarılı sonuçlar almaya devam edersiniz. İlimizde spora dair güzel yatırımlar ve projeler var. Bunların bitmesi ve yenilerinin başlaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Sporun her branşı için çalışma yapılabilecek alanlar oluşturacağız. Biz sizin daha iyi imkanlarla hazırlanmanız ve başarılı olmanız için üstümüze düşeni yapacağız. Sizlerden de hem özel yaşamınızda, hem okulunuzda, hem de yarışmalarda başarılı olmanızı bekliyoruz. Çünkü biz bir sporcunun sadece sportif başarısı ile değil, ahlakı ve topluma katkıları ile de anılmasını isteriz. Sizler de pırıl pırıl insanlarsınız. İnşallah yaşamınızın her alanında başarılı ve mutlu nice zamanlar görürsünüz” şeklinde konuştu.
Sporcularla bir süre alanları ve elde ettikleri başarılar üzerine sohbet eden Vali Işın, başarı sıralamasına göre Cumhuriyet Altını ve kitap hediye etti.
Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp tarafından Vali Işın’a Milli Takımın forması hediye edildi.
Vali Işın, ziyaretin anısına sporcularla fotoğraf çektirdi.

aced2 aced3 aced4 aced5 aced6 aced8 aced9 aced10 aced11 aced12 aced13 acet1

 

 

Share
1654 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri