logo

reklam

Vali Dr. Osman Varol, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ağrı İl Temsilcisi Abdulkadir Toğrul’a iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretinde Vali Dr. Osman Varol, TÜGVA Ağrı İl Temsilcisi Abdulkadir Toğrul ve vakıf üyeleri tarafından karşılandı.

Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak amacıyla hizmet yürüten vakfın hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Varol; mart ayında düzenlenen ‘40 Hadis’ konulu resim yarışmasında dereceye giren resimlerden oluşan sergiyi gezdi.

Daha sonra TÜGVA Spor Kulübü sporcuları tarafından düzenlenen muay thai gösterisini izleyen Valimiz Dr. Osman Varol, gösterinin ardından sporcular ve antrenörlerle bir süre sohbet etti.

İncelemeleri sırasında TÜGVA Ağrı Kıraathanesini ziyaret eden Vali Varol, satranç oynayan gençlerin daveti üzerine gençlerle satranç oynadı, ardından gençler tarafından gerçekleştirilen müzik dinletisine katıldı.

İncelemeleri sonrasında Valimiz Dr. Osman Varol, TÜGVA Ağrı İl Temsilcisi Abdulkadir Toğrul ve vakıf üyeleri ile çalışma toplantısı gerçekleştirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Gençlik Vakfı Ağrı İl Temsilcisi Abdulkadir Toğrul, ziyaretlerinden dolayı Vali Dr. Osman Varol’a teşekkür etti.

 

Share
755 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri Betboo yeni giriş