logo

reklam

UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI 3 – İDEAL İNSAN SON PEYGAMBERİN HAYATI” İL ÖDÜL MERASİMİ

ıaufuk1 aufuk2 aufuk3 aufuk4 aufuk5 aufuk6 aufuk7

Türkiye Genelinde Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu’nun ortaklaşa düzenlediği ‘’ Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3 – İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı’’ kapsamında Siyer Yarışması’nın Ağrı İl organizasyonunu Kulübümüz üstlenmişti. Bu bağlamda yapılan çalışmalar sonucunda, Yarışmaya Ağrı Merkez ve İlçelerinden 2386 başvuru alınmıştı.

Siyer Yarışması 29 Mart 2014 Pazar günü saat 10.00’da Ağrı ve ilçelerinde yaklaşık 200 görevli nezaretinde 13 Okul ve 1 Cezaevinde başarıyla gerçekleştirilen sınava 1120 kişi katılmıştı.

 

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3 – İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı adlı yarışmamızın İl ödül merasimi 24 Nisan 2014 Cumartesi saat 13.00′ de Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu (Eski Eğitim) yerleşkesi içerisinde bulunan Nezahat Çeçen Konferans Salonunda yapıldı. Açılışta Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Elemanı (Hafız) İbrahim TETİK Hocamızın Kur’an tilavetiyle başlayan törenimiz Son Peygamber Platformu Ağrı İl temsilcisi Ağrı İ.Ç. Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Yrd.Doç.Dr. Abdülcabbar KAVAK Hocanın açılış ve selamlama konuşması ile devam etti. Çeşitli video gösterileri ve sunumlarla devam eden törenimiz ödüllerin değerli kazanan yarışmacılarımıza takdimi ile son buldu.

 

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3 – İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı adlı yarışmamızda A, B ve C Kategorilerinde dereceye giren yarışmacılarımız ve dereceleri şu şekildedir:

Share
2366 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri