logo

reklam

Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı

Kayseri Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı
Geçgel mesajında; “3 Aralık günü, engelli kardeşlerimizin sesini duyurduğu özel bir gündür.” İfadelerini kullanarak şunları söyledi.

“Engellilik, sosyal yönleriyle her birimizi yakından ilgilendiren, olumsuz etkilerini en aza indirgemek için herkesin katkısına, duyarlılığına ve ortak çabasına ihtiyaç hissedilen toplumsal bir husustur ve biz basın mensuplarına büyük sorumluluklar düşmektedir.

Sevgiyle kucaklaşma anlayışına sahip olarak, engelli vatandaşlarımızın umutlarını yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf edip çözümler üretmek, üretilen çözümleri yaymak en önemli sorumluluklarımızın başında gelmektedir.

Çünkü engelli vatandaşlarımızın desteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz.

Hiçbir engelin seçim olmadığını hatırlatıp, her sağlıklı insanın da bir engelli adayı olduğu gerçeğinin unutulmamasını temenni ediyorum.

Tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Share
1257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.