logo

reklam

Türkiye Finans’ta bayrak değişimi

TurkiyeFinansToren

12 Haziran 2015 Cuma günü Türkiye Finans genel müdürlüğünden istifa eden Sn. Derya Gürerk için bankanın Kartal’daki Genel Müdürlük binasında bir veda töreni düzenlendi. Törende bir konuşma yapan Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Boydak, Sn. Derya Gürerk’in, Banka’nın bugünlere gelmesinde önemli bir payı olduğunu ve görevde bulunduğu dört yıl boyunca 4.600 kişilik dev bir takımın kaptanlığını başarıyla sürdürdüğünü ifade ederek, bu süre zarfında Türkiye Finans’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür edip bir plaket takdim etti.

Törende söz alan Sn. Derya Gürerk ise kendisine dört yıllık görev süresi boyunca verdikleri destek için başta Sn. Başkan Mustafa Boydak nezdinde Türkiye Finans Yönetim Kurulu’na, ardından bankanın tüm yönetici ve çalışanlarına şükranlarını sundu. Sn. Gürerk sözlerini, “Katılım bankacılığının öncülüğünü üstlenen Türkiye Finans’ın, yeni Genel Müdürü Sn. Osman Çelik ile başarılarını artırarak sürdüreceğine inanıyorum.” diye noktaladı.

Banka’nın Yönetim Kurulu tarafından Genel Müdürlük görevine vekaleten atanan Sn. Osman Çelik de, Derya Gürerk’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Türkiye Finans’ın gerek yakaladığı büyüme ivmesi gerek ürün ve hizmetleriyle, katılım bankacılığına yeni bir soluk getirdiğinin altını çizerek, amaçlarının bu başarıyı daha da yukarılara taşımak olduğunu dile getirdi.

Banka’dan yapılan yazılı açıklamada da, Sn. Derya Gürerk’in istifasının basında çıkan haberlerle bir ilgisi olmadığı belirtilerek; “Türkiye Finans, kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde, Bankamızda 17 yıllık deneyimi bulunan yeni Genel Müdür Osman Çelik’in kaptanlığında Türkiye’nin lider Katılım Bankası olma hedeflerini sürdürecektir.” denildi.

Share
1926 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri