logo

reklam

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz Faaliyetleri

 

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzün Koordinesinde, 06-25 Kasım 2015 Tarihleri Arasında İlimizde Birçok Faaliyet Gerçekleştirilmiştir

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz koordinesinde 06-25 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılan faaliyetler şu şekildedir;

“Silahlı Sevince hayır” faaliyeti çerçevesinde 100. Yıl Mahallesinde bulunun Aşağı Küpkıran İlköğretim Okulu ve Selahaddin Eyyubi ortaokulunda 525 öğrenciye proje  ve polislik hakkında bilgilendirme yapılarak öğrencilerin yanlarında getirmiş oldukları oyuncak tabancalar alınmış ve personellerimiz tarafından kitap hediye edilmiştir.

Ayrıca 13 Mayıs Soma Madencileri İlköğretim Okulu ana sınıfındaki 40 öğrenciye “Polis Ne İş Yapar” konulu bilgilendirme yapılarak öğrencilerin getirmiş oldukları oyuncak tabancalar personellerimiz tarafından alınmış, erkek öğrencilere oyuncak polis arabası, kız öğrencilere de oyuncak bebek hediye edilmiştir.

“Polis Kankam Benimle” faaliyeti çerçevesinde; Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüz tarafından Trafik bilincinin oluşturulması amacıyla Alparslan Ortaokulu ve Selahaddin Eyyubi ortaokulunda öğrencilere yönelik bilgilendirme yapılarak, öğrencilere 5000 adet boyama kitabı dağıtılmıştır.

ÇOGEP “Ağrı’nın Yarınları Emniyette-2015” projesi kapsamında 60 öğrencimize yönelik İstanbul ve İzmir illerine gezi düzenlenerek, illerin tarihi ve turistik mekanları tanıtılmıştır.

18-24 Kasım tarihleri arasında kutlanan ağız ve diş sağlığı haftası ile 22 Kasım diş hekimleri günü dolayısıyla ilimizde bulunan Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başhekimi ve diş hekimleri ziyaret edilerek çiçek ve çeşitli hediyeler verilmiştir.

24 Kasım öğretmenler günü dolaysısıyla Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen etkinliğe iştirak edilerek öğretmenlerimize karanfil hediye edilmiştir. Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü makamında ziyaret edilerek öğretmenler günü kutlanmıştır.

 

DSC_0630 IMG_0542 IMG_0259 IMG_0021

 

Share
2032 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri