logo

reklam
13 Haziran 2019

TKDK Ağrı il Koordinatörlüğü Altıncı Başvuru Çağrı İlanına çıktı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) AĞRI il Koordinatörlüğü Altıncı Başvuru Çağrı İlanına çıkmış Bulunmaktadır.

Yapılan yazılı basın açıklamasında, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun  IPARD II 6. Çağrı başvurusuna  çıkması nedeniyle  TKDK Ağrı İl Koordinatörlüğünden   6. Başvuru Çağrı İlanında Desteklenecek Sektörler ,Hibe oranları ve Başvuru tarihleri  hakkında bilgi verildi.

TKDK Ağrı İl Koordinatörlüğünden,  İl Koordinatörü Murat KESKİN yaptığı açıklamada; 6. Çağrı ilanında, Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme Tedbiri Kapsamında; Bitkisel Üretimin Çeşitlendirilmesi ve Bitkisel Ürünlerin İşlenmesi ve Paketlenmesi,  Arıcılık ve Arı Ürünlerinin Üretimi  İşlenmesi ve Paketlenmesi,  Zanaatkârlık ve Katma Değerli Ürünler, Kırsal Turizm ve Rekreasyon Faaliyetleri, Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Makine Parkları, Yenilenebilir Enerji Tesisleri alanlarında Projelerin destekleneceğini,  Desteklenecek Projelerde hibe oranlarının %65  ve son müracaat tarihinin 23.08.2019  olduğunu ifade etti.

KESKİN yaptığı açıklamada;  İlimizde ilgili  Sektörlerde yatırım yapmak isteyen tüm Yatırımcılarımızı yapacakları Projeler hakkında ayrıntılı görüşme yapmak için mutlaka  İl Koordinatörlüğümüze beklediklerini ifade ederek, yeni Proje Çağrısı kapsamında yapılacak  tüm yatırımların, Yatırımcılarımıza ve  İlimize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. 

ADRES : Abide Mahallesi  Erzurum Caddesi 612 Sokak No:1 AĞRI

Telefon: 0472- 215 33 55

www.tkdk.gov.tr

Share
1008 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle