logo

reklam

“TİGAD” İNTERNET BASINI VE DİJİTAL YAYINCILIĞIN GELECEĞİ İÇİN ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ


Kurulduğu günden itibaren İnternet Gazeteciğinin önemini ve gerekliliği anlatan ve çerçevesinin çizilmesi için kanun yapıcılarla görüşmeler gerçekleştiren ( TİGAD) Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği, sorunların ortadan kalkması ve çözüm önerilerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, iletti.
Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel’in, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile gerçekleştirdiği görüşmede, kapsamlı çalışma kararı alındı.
Son olarak İletişim Başkanlığı yetkililerine İnternet Gazeteciliğinin sorunlarını ve yeni yasa beklentilerini ulaştıran Genel Başkan Okan Geçgel, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşerek TİGAD’ın yasa teklifinin detaylarını aktardı.
Görüşme sonrası açıklama yapan Geçgel “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile İnternet haberciliği yasası ile ilgili bir görüşme yaptık. Sayın Bakan ile Ankara’da Makamında konunun uzmanları ve bakanlık yetkililerinin dahil olacağı bir toplantı tertip etmek üzere sözleştik, çalışmalarımızı takdirle karşıladığını ve bu yasanın çıkması için gerekli desteği vereceklerini belirtti” şeklinde konuştu.
Bilindiği üzere ( TİGAD) Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği, İnternet Gazeteciliğinin yasalaşması için siyasi parti grup başkanvekilleri, genel başkanlar ve bakanlıklar nezdinde çalışmalarını sürdürüyor.

Share
927 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri