logo

reklam

TARAFTAR GRUPLARINDAN MAÇA DAVET

atar1 atar2
Ağrı Gençerbirliği Spor’un taraftar grubu olan Doğunun Kaplanlar Tayfası, 23 Nisan Cumartesi günü onanacak olan Ağrı Gençlerbirliği Spor – Patnos Gücü Spor müsabakasına özel hazırlık yaptıklarını söyledi.
Taraftar grubu tribün liderlerinin bir araya geldiği toplantıda önemli kararlar alındı. Grup adına açıklama yapan Doğunun Kaplanlar Tayfası grup liderlerinden Yusuf Kalkan ” Biz Ağrı Gençlerbirliğine gönül vermiş, siyaseti, dili, kimliği bir kenara itmiş, tek düşüncesi Ağrı Gençlerbirliği Spor olan gençleriz. Ağrı’da bizlere yeniden tribün heyecanı yaşatan Sayın Valimiz Musa Işın’a ve kulüp yönetimine teşekkür ediyoruz. Ağrılıyım diyen herkesi 23 Nisan’da tribünlere davet ediyoruz ” dedi.
Maytap ve küfürün olmadığı bir trübün olduklarını söyleyen Kalkan” Biz bölgenin küfür etmeyen ender taraftar gruplarından biriyiz. Sayaha matap atmayan tek düşüncesi takımına destek olmak isteyen bir trübün grubuyuz. Patnos müsabakasında da tek amacımız 90 dakika boyunca takımımıza destek vermek olacak. Maç sonunda kazanan taraf Ağrı olacak. Ağrı Gençlerbirliği Sporumuza başaılar diliyorum. “dedi

Share
1748 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri