logo

reklam

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Toplandı

Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Sağlık ve Sosyal Hizmetler Komisyonu,  TBB Genel Sekreteri Birol Ekici başkanlığında, TBB Genel Sekreter Yardımcıları Ahmet Kazan, Kayhan Özüm ve belediyelerimizin katılımıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda Şanlıurfa, Ankara, Adana, Sakarya Büyükşehir Belediyeleri ve Havza, Germencik, Karaman, Melikgazi, Başakşehir, Giresun Belediyelerinden komisyon üyeleri yer aldı.

Toplantı çerçevesinde yerel yönetimlerde dezavantajlı gruplara yönelik politikaları bağlamında engelli, çocuk, yaşlı, kadın ve göçmenlere yönelik hususlar, yerel yönetimlerin toplum ve çevre sağlığı bağlamında politikaları bağlamında toplum ve çevre sağlığını ilgilendiren belediyelerin sağlık tesisleri, gürültü ve ses kirliliği, trafik ve atık konuları değerlendirildi.

Toplantının açılışında konuşan TBB Genel Sekreteri Birol Ekici, koronavirüs sürecinde ülkemizdeki sağlık altyapısının ne kadar güçlü olduğunun anlaşıldığına işaret ederek “Yeni dönemde belediyelerimizde buna yönelik çalışmaların nasıl planlanması ve maske, mesafe, temizlik kurallarının nasıl uygulanacağını değerlendirelim ve iyi uygulamaların diğer belediyelerimizde yaygınlaşmasını sağlayalım.” dedi.

Share
1851 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri Betboo yeni giriş