logo

reklam

PERSONEL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

atop4 atop3 atop2 atop1

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, nezaretinde 2016 yılı ilk personel bilgilendirme, değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen personel toplantısına; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, Personel Şube Müdürü Mehmet Koçoğlu ve hizmet alımı personelleri katıldı. Toplantının öncelikli gündem maddesi 2015 yılının genel bir değerlendirmesi yapıldı, personeldeki genel durum ve performans, personel ilişkileri, iş ortamındaki verim ve tesislerin hizmet kalitesinin arttırılması açısından dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.

İl Müdürü Alp yapmış olduğu açıklamada; “Göreve başladığım süre zarfında personelimizi bizzat tanıma imkânım oldu. Bu tanımanın vermiş olduğu avantaj ile birlikte çalışmalarımızda nasıl daha iyi bir uyum yakalarız.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Ağrı’da vatandaşımıza, çocuğumuza, gencimize yediden yetmişe tüm halkımıza spor anlamında daha faydalı nasıl olabiliriz daha güzel hizmeti nasıl sunabiliriz, kaliteyi nasıl arttırabiliriz gibi sorularımıza bu tür toplantılarımızda sıkça yer vereceğiz ve çözümler arayacağız. Ağrı’ya spor ve tesis anlamında daha büyük hizmetler vermek için ele ele vererek çalışmalarımıza ve projelerimize aralıksız olarak sizlerinde desteğiyle devam edeceğiz’’ dedi.

Toplantı, görüş ve önerilerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Share
1490 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri