logo

reklam

PATNOS’TA GENÇ GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI

apat1 apat2 apat3

 

Patnos’ta Esnaf ve Sanatkarları Odalası Başkanı Süleyman Laçin ve Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen işbirliğiyle girişimci adaylara yönelik ücretsiz girişimcilik kursu tamamlandı.

 

Patnos’ta Esnaf ve Sanatkarları Odalası Başkanı Süleyman Laçin ve Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni başarı ile tamamlayan 48 genç girişimci adaylarına Patnos Esnaf ve Sanatkarları Odası hizmet binasında gerçekleştirilen törende belgeleri takdim edildi.

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimi ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak. Kursiyerlere verilen eğitimin sonunda girişimci adaylarının kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecek bilgi ve deneyimi kazanmaları amaçlanıyor.

 

Kursta girişimcilere; girişimcinin özellikleri, iş fikri geliştirme süreci, yapılabilirlik (fizibilite), pazar araştırması, pazarlama planı geliştirme, üretim planı geliştirme, yönetim planı geliştirme, finansal plan geliştirme ve iş planı hazırlama konularında bilgiler aktarıldı. –

 

Share
1699 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri