logo

reklam

OKUL SPOR FAALİYETLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında yapılacak olan Okul Spor faaliyetlerini değerlendirmek ve planlamak amacıyla, Ağrı Gençlik Merkezi toplantı salonunda Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıya,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak,  Okul Sporları Federasyon İl Temsilcisi Şirin Gönen, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri katıldı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, toplantıda yaptığı konuşmada, “2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında yapılacak olan Okul Spor faaliyetlerine katılacak okul ve sporcu sayısının artırılmasını hedeflediklerin söyledi. Yapılacak spor faaliyetlerine her türlü desteği vereceklerini belirten İl Müdürü ALP,  Hedefimiz daha fazla kişiye ulaşarak gizli yetenekleri keşfetmek ve onları spora kazandırmaktır. Bu konuda sizlere de büyük iş düşüyor. Size her türlü desteği vereceğimizi belirtiyoruz, sizlerinde bu konuda gayretlerinizi bekliyoruz. ’’dedi.

 

Toplantının diğer kısmında ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Yusuf Öner okul sporları bilgi yönetim sistemi hakkında bilgi verdi.

aoklul1 aoklul4 aokul2 aokul3 aokul4

 

Share
1851 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri