logo

reklam

ÖĞRENCİLERE SER-KA PROJESİ KAPSAMINDA MAHREMİYET EĞİTİMİ VERİLDİ.

Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından, “Mahremiyet ve Bağımlılık” konulu eğitim çalıştayı kapsamında öğrencilere mahremiyet eğitimi verildi.
Ağrı’da SER-KA Projesi teknik desteği aracılığıyla Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde okul çağında olan öğrencilere Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Mahremiyet konuları anlatıldı.
İl Koordinasyon Kurulu Sekretaryasından Sorumlu Psikolojik Danışman Merve ŞAHİN tarafından organize edilen eğitim, Dr. Öğretim Üyesi Yunus Emre AYNA tarafından “Mahremiyet eğitiminin ; cinsel bilgilerin yanında daha çok kendisinin ve diğer insanlarının özelinin/özel alanının farkına varması, sosyal hayatın içinde kendi özel alanını koruması, diğer insanların özeline saygı duyması, kendisi ile çevresi arasında sağlıklı sınırlar koyması gibi bilgileri kapsamı anlatıldı.
Dr. Ayna öğrencilerle diyalog kurarak öğrencilerin konuyu daha iyi anlamaları konusunda öğrencilerinde görüşlerine yer verdi. Eğitim öğrencilerin sorularına verilen cevaplardan sonra sona erdi.

Share
1165 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

escort bayan