logo

reklam

ÖĞRENCİLERDEN MİLLETVEKİLİ ADAYI ATALAY’A YOĞUN İLGİ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili adayı Abdullah Atalay, Alpaslan Ortaokulu tarafından hazırlanan TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisini ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.

Yoğun programını öğrenciler için bölen Abdullah Atalay, kendisini Bilim Fuarı’nda görmek isteyen öğrenci ve eğitimcileri kırmayarak fuara katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılanan Atalay, tüm stantları gezerek öğrencilerle eğlenceli anlar geçirdi. Öğrencilerin yaptığı çalışmaları bakan ve bilgiler alan Milletvekili Adayı Abdullah Atalay, bazı çalışmaları yakından inceleyerek denemeler yaptı. Öğrenci velileri ve öğretmenlerle de sohbet eden Atalay “Burada inşallah geleceğin bilim adamları yetişecek. Öğrencilerimiz kısıtlı imkânlara rağmen gerçekten güzel çalışmalar yapmışlar. Buda çocuklarımızın ufkunun ne kadar geniş olduğunu gösteriyor. Bu fuarda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve okul yöneticilerini kutluyorum. Umarım bu tür çalışmalar sürekli devam eder ve gençlerimiz kafalarını bu ülkenin gelişmesi noktasında önemli icatlara ve çalışmalara verirler” dedi.

Stantlarda öğrencilerle uzun süre fotoğraf çektiren Abdullah Atalay, daha sonra seçim çalışmalarını sürdürmek üzere okuldan ayrıldı.

avek1 avek2 avek3 avek4 avek5 avek6 avek7 avek8

Share
2341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri