logo

reklam

Nişanlı öğretmenlerin kardan adam keyfi

 

 

Servet ARSLAN/ AĞRI, (DHA)- AĞRI’da görev yapan ve nişanlı olan öğretmenler, Sibel Serim ve Semih Düven, kar yağışı altında önce kar topu oynadı, ardından kardan adam yaptı.

Ağrı’da görev yapan nişanlı öğretmen çift, yılbaşı gecesi yoğun kar yağışı altında kardan adam yapmanın keyfini çıkardı. Manisa’dan Ağrı’ya tayinleri çıkan nişanlı Sibel Serim ile Semih Düven, yaptıkları kardan adamın göğüs bölgesine kalp yaptılar. Lise yıllarından beri birbirlerini tanıdıklarını söyleyen sınıf öğretmeni Sibel Serim, “Manisa’da yaşadığımız için karı fazla göremedik. Burada karı görünce çocuklar gibi coşuyoruz. 8 yıl sonra birlikte Ağrı’da atandık” dedi.

Hamur ilçesinde beden eğitimi öğretmeni olan Semih Düren ise “Bir kafeye gidip o sigara dumanından tenefüs etmek yerine doğa ile başbaşa temiz bir havada, güzel bir ortamda birlikte eğlendik. Biraz kar topu oynadık, daha sonrasında da kardan adam yaptık. Bu bizim ikinci kardan adamımız daha önce de Adapazarı’nda yapmıştık. 8 yıl sonra Ağrı’da kavuştuk.Türkiye’nin diğer ucuna geldik ama mutluyuz, sevdiğimiz işi yapıyoruz. Herkese mutlu yıllar” diye konuştu.

kardan1 kardan2 kardan3 kardan4 kardan5 sibel2 sibel3 sibel4 sibel5 sibel 6 sibelser1

 

Share
3359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri