logo

reklam

Milletvekili Cesim Gökçe’den Erhan Tenekeci’ye hayırlı olsun ziyareti

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci’yi ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gökçe, Erhan Tenekeci’ye başarılar dileyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ağrı’ya uygulanacak olan projelerde karşılaşılacak sorunlara karşı desteğe hazır olduklarını vurgulayan Milletvekili Gökçe “Hükümetimizi temsilen ilimizin gelişimi adına her türlü destek ve çabayı göstereceğiz. Hükümetimizin şehrimize yapmış olduğu yatırımların artması ve yeni projelerin hayata geçirilmesi adına var gücümüzle çalışacağız. İl Özel İdaresi, kırsal altyapı hizmetleri başta olmak üzere şehrimiz genelinde önemli yatırımlar gerçekleştiriyor. Yeni iş sezonunun kurum ve personele iyi ve verimli bir çalışma temposu getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.
Erhan Tenekeci’den teşekkür
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Genel Sekreter Tenekeci, “İl Özel İdaresi kaynakları ile yalnızca fiziki nitelikli yatırımlar değil, hizmet sunumunun kalitesini artıracak yatırımlarla da ilgilenecek” dedi. Özel İdare’nin; çağdaş bir yerel yönetimcilik anlayışı içinde hareket edeceğini ifade eden Tenekeci, hizmetlerin belli bir plan dâhilinde, kaynakların daha etkin ve verimli kullanılacağını belirtti.
avekil1

Share
1698 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri