logo

reklam

Milletvekili Çelebi: Kadınlarımız, hayatın her aşamasında güzelliği, iyiliği, merhameti yaşatıyor

 

AK Parti Ağrı Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi tankların karşısına dikilen, hayat mücadelesinde topluma onuruyla büyük fedakarlık gösterip destek veren kadınların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirterek, “Hayatın her aşamasında güzelliği, iyiliği, merhameti, şefkati yaşatan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Milletvekili Ekrem Çelebi, hayatın kaynağı, şefkat ve merhametin yaşayan abidesi olan kadınların, toplum hayatındaki yerini ve yaptıkları katkıyı herkesin anlaması gerektiğini söyledi. Kadınların hayatı şekillendirdiğini ve geleceği yetiştirdiğini belirten Çelebi, “Kadınlarımız her şekliyle hayata, ülkemize anlam katıyor. Biz kadınlarımızın toplum hayatında daha etkili, daha üretken ve daha çok söz sahibi olması noktasında gayret gösteriyoruz. Onların huzurlu ve mutlu şekilde geleceğe kendilerine hazırlayabilmesi, çalışma hayatlarındaki konumunun güçlendirilmesi için gereken ne varsa yapıyoruz” dedi.

“KADINLAR İNSANDIR, BİZ İNSANOĞLU”

Kadınlara verilen önem ve değeri, ‘Kadınlar insandır, biz insanoğlu’ şiarıyla yaşatmaya çalıştıklarını kaydeden Çelebi, şunları söyledi:

“Kadınlarımızın hem aile hem toplum hem de iş hayatına kattıkları güzellikler ile ülkemizin gelişmesine büyük katkılar sağlıyor. 15 Temmuz’da olduğu gibi tankların karşısına dikilen, hayat mücadelesinde topluma onuruyla büyük fedakarlık gösterip destek veren kadınların bir gün değil her gün hatırlanması gerekiyor. Her şeyin daha mutlu ve güzel şekilde geçtiği günlere doğru yol almamız ümidiyle; bizleri var eden, hayatın her aşamasında güzelliği, iyiliği, şefkati ve merhameti yaşatan, yavrularını hayata hazırlayan, üreten, çalışan, emek veren, ülkemize büyük katkılar sağlayan, cumhuriyetimizi, devletimizi, milletimizi ayakta tutan tüm annelerimizin ve kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Share
3959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx