logo

reklam

Köy ve Mahalle muhtarları Genel Sekseter Erhan Tenekeci’yi ziyaret etti

Geçtiğimiz Pazartesi günü Ağrı İl Özel İdaresi’nin Genel Sekreterliğine atanan Erhan Tenekeci, kendisini ziyaret edenleri makamında kabul etmeye devam ediyor. İlk mesai gününden bu yana ziyaretçileri kabul eden Tenekeci’yi, son olarak köy ve mahalle muhtarları toplu olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kendisini ziyarete gelenlerle teker teker tanışan Genel Sekreter Erhan Tenekeci, teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi. Muhtarlarla bir süre görüşen Tenekeci, “köylüsüyle, mahallelisiyle, çalışanıyla, işvereniyle, iş adamları, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte uyum ve koordinasyon içerisinde çalışmalar sergileyeceklerini ve bu doğrultuda daima üretken bir yol izleyeceklerini” belirtti.

Genel Sekreter Erhan Tenekeci’ye muhtarlar adına hayırlı olsun dileklerinde bulunan Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı Bedrettin Taştan, ziyaretten memnun kaldıklarını ifade etti. Kendisini ziyaret eden mahalle ve köy muhtarlarını kapıda uğurlayan Tenekeci, gün içinde kendisini ziyarete gelenleri kabul etmeye devam edecek.

muh2 muh4 muh5 muht1

Share
1725 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri